KIL ÇADIRLARI YAZIN SERİN, KIŞIN SICAK

Kıl çadır ® ve kıl çadırı temininde en uygun fiyat en yüksek kalite garantisini Filiz Dokumacılık veriyor. ☎ 0533 344 7082
Hemen Arayın Kıl Çadır Sipariş

KIL ÇADIRLARI YAZIN SERİN, KIŞIN SICAK

KIL ÇADIRLARI YAZIN SERİN, KIŞIN SICAK

Yazın serin kışın da sıcak tutma özelliğine sahip olan kıl çadırı nasıl bu özelliğe sahip olabiliyor sorusu, sıkça gündeme geliyor. Kıl çadır yağmurda şişme yaptığı için dokuma gözenekleri kapanır, böylece kışın soğuk geçirmez;

yazın ise güneş doğduğunda dokuma gözenekleri açılır, rüzgar içeriye girerek çadırı serin tutar. İşletmecilerin yüzünü güldüren taraf ise bugün kolayca ulaşılabilir seviyede olan kıl çadır fiyatları konusunda Filiz Dokumacılık'ın esnek politikalarıdır.


KIL ÇADIR | KIL ÇADIRI imalat Toptan Montaj ve Tamirat

Kıl çadır, kıl çadırı, yörük çadırı, oba çadırı, otağ çadırı, türkmen çadırı, şark köşesi , oturma grupları ve kıl çadır imalatı, kıl çadır fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Hakkımızda

Bizim işimiz olan kıl çadır, kıl çadırı ve Yörük çadırı dokumacılığıdır. Kıl çadır ve Kıl çadırı alanda en iyi hizmetleri veren ve Türkiye'nin her yerinde yapmış oldukları çadırları görebileceğiniz internet sitemizde kıl çadır modellerini inceleyerek istediğiniz kıl çadır modeline sahip olabilirsiniz.

Filiz Dokumacılık

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

Kıl Çadır | Kıl Çadırı imalatı

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
filizdokumacilik (@) hotmail.com
+90 533.344.7082
Whatsapp
Hemen Ara