KIL ÇADIR ® ve kıl çadırı temininde en uygun fiyat en yüksek kalite garantisini Filiz Dokumacılık veriyor. ☎ 0533 344 7082
Hemen Arayın Kıl Çadır Sipariş

Kıl Çadırı Özellikleri

KIL ÇADIR MODELLERİ

Kıl çadır modelleri, müşteri talebine bağlı olarak giderek çeşitlenmektedir. Bunun yanısıra kıl çadır modelleri, farklı şekillerde de uygulanabilmektedir.

Örnek vermek gerekirse, farklı ölçülerde talep edilen kıl çadırlar, şark köşesi ve değişik ölçülerde istenen oturma grupları gibi kişinin ve işletmenin isteğine bağlı olarak farklı kullanım alanlarına da sahiptir.

KIL ÇADIR MODELLERİFiliz Dokumacılık, değişik kıl çadır tasarımlarıyla öne çıkan bir işletme ve kişiye özel kıl çadır modelleri de üreten nitelikte bir kıl çadır firmasıdır.

Kıl Çadırı İmalatı ve Satışı

Kıl Çadır imalatı ve satışı yapan firmamız Dünya üzerinde Orta Doğu, Avrupa bölgeleri ve Türkiye de en eski yörük çadırı ve kıl çadır imalatını yapan firmadır. Hesaplı fiyatlarla en kaliteli kıl çadırı hizmet ve ürünü gelen siparişe göre kıl çadırlar dikilerek kuruluma hazır hale getiren Filiz Dokumacılık Kıl Çadır firmamız tarafından kıl çadırlar nihai tüketiciye sunmaktadır.

Kıl Çadır firmamız, farkını her geçen gün daha fazla hissettirmektedir. Filiz Dokumacılık'a vereceğiniz kıl çadırı siparişiniz le, üretimden son kullanıcıya hem uygun, hem de kolay ödeme fırsatlarıyla kıl çadır ürettirebilirsiniz.

Otağ çadırı, Türkmen çadırı, Oba çadırı, otantik çadır, yörük çadırı ve daha fazla kıl çadır modeli için Filiz Dokumacılık ile iletişime geçmeniz yeterli.

Filiz Dokumacılık, sadece kıl çadır üretim aşamasında değil, satıştan sonra da yanınızda olacaktır.

Kıl Çadır Modelleri

KIL ÇADIR - KIL ÇADIRI Kıl Çadır imalatı ve satışı yapan firmamız Dünya üzerinde Orta Doğu, Avrupa bölgeleri ve Türkiye de en eski yörük çadırı ve kıl çadır imalatını yapan firmadır.

Kıl Çadır

Kıl çadır ve kıl çadır imalatı satışı, kıl çadır fiyatları, modelleri, kıl çadır kurulumu yapan Filiz Dokumacılık resmi web sitesinden kişileri bilgilendirme amaçlı hazırlamıştır.

KIL ÇADIRI:

Kıl çadır satışı

Tasarım Tescil ve ISO 9001: 2008 belgeli tek kıl çadırı firması
filizdokumacilik (@) hotmail.com
+90 533.344.7082
Yeni Mahalle Seyit Mustafa Aslan Bulvarı No:55 Kat:2 Nazilli / AYDIN 
Whatsapp
Hemen Ara