KIL ÇADIR ® ve kıl çadırı temininde en uygun fiyat en yüksek kalite garantisini Filiz Dokumacılık veriyor. ☎ 0533 344 7082
Hemen Arayın Kıl Çadır Sipariş

Kıl Çadır Kurulumu

KIL ÇADIRI NASIL YAPILIR VE KURULUR?

Kıl çadırı  Nasıl Yapılır ve Kurulur?

Peki kıl çadır nasıl yapılır?

KIL ÇADIR KURULUMUPek çok insan, yabancısı olduğu için kıl çadırın nasıl yapıldığını merak ediyor. Zira, kıl çadır kullanımı son yıllarda her ne kadar yaygınlaşsa da, özellikle şehirlerdeki insanlar için kıl çadır hala yabancısı oldukları bir konu.

Bu nedenle bu da insanlara anlatılması gereken konulardan biri. Şimdi isterseniz herkesin merak ettiği bu konunun biraz daha ayrıntısına girelim ve anlatalım.

Filiz Dokumacılık' ın kıl çadır üretiminde uzman olduğunu yukarıda belirmiştik.

Firmanın uzman ve profesyonel eller kanalıyla dokuduğu kıl çadırının genişliği 100 santimetre. Bu ende dokunan çadırlar, müşterinin isteğine göre dikiliyor.

Kıl çadırı artık kuruluma hazır hale gelmiş oluyor. Bu aşamadan sonra müşterilerin talebine bağlı olarak uygun ölçülerde hazırlanan kıl çadır kargoya verilerek alıcıya teslim ediliyor.

Ardından yapılacak iş, demir ustasına ve müşteriye kalmış durumda.

Artık işletmelere büyük avantaj sağlayan kıl çadır için son aşamaya gelinmiş durumda. Müşteri, adresine teslim edilen kıl çadırı istediği yere kuruyor ve kullanmaya başlıyor.

Kıl Çadır Modelleri

KIL ÇADIR - KIL ÇADIRI Kıl Çadır imalatı ve satışı yapan firmamız Dünya üzerinde Orta Doğu, Avrupa bölgeleri ve Türkiye de en eski yörük çadırı ve kıl çadır imalatını yapan firmadır.

Kıl Çadır

Kıl çadır ve kıl çadır imalatı satışı, kıl çadır fiyatları, modelleri, kıl çadır kurulumu yapan Filiz Dokumacılık resmi web sitesinden kişileri bilgilendirme amaçlı hazırlamıştır.

KIL ÇADIRI:

Kıl çadır satışı

Tasarım Tescil ve ISO 9001: 2008 belgeli tek kıl çadırı firması
filizdokumacilik (@) hotmail.com
+90 533.344.7082
Yeni Mahalle Seyit Mustafa Aslan Bulvarı No:55 Kat:2 Nazilli / AYDIN 
Whatsapp
Hemen Ara