Kıl çadırı kazandırıyor

Kıl çadır ® ve kıl çadırı temininde en uygun fiyat en yüksek kalite garantisini Filiz Dokumacılık veriyor. ☎ 0533 344 7082
Hemen Arayın Kıl Çadır Sipariş

Kıl çadırı kazandırıyor

kıl çadırı kazandırıyor

Kıl çadır Türkiye'nin işletmecilikte çok geç keşfetmesine rağmen yüzyıllardır geleneklerinde var olan bir yerleşim kültürü. Osmanlı İmparatorluğu döneminde yaygın olan oba hayatını günümüze bire bir taşıyan kıl çadırı, yeni nesil işletmeciliği geleneksel Türk kültürüyle harmanlıyor. Böylece kıl çadırı sayesinde ortaya hem masrafsız hem de göze hitap eden bir işletmecilik anlayışı ortaya çıkıyor.

Osmanlı geleneği olan kıl çadırı artık Türkiye'de birçok işletmenin ilk tercihi. Biçimsiz binalar veya prefabrik yapılar inşa etmek yerine kıl çadırı kuranlar, hem ticarette kazanıyor hem de Türk geleneklerini yaşatıyor.

 


KIL ÇADIR | KIL ÇADIRI imalat Toptan Montaj ve Tamirat

Kıl çadır, kıl çadırı, yörük çadırı, oba çadırı, otağ çadırı, türkmen çadırı, şark köşesi , oturma grupları ve kıl çadır imalatı, kıl çadır fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Hakkımızda

Bizim işimiz olan kıl çadır, kıl çadırı ve Yörük çadırı dokumacılığıdır. Kıl çadır ve Kıl çadırı alanda en iyi hizmetleri veren ve Türkiye'nin her yerinde yapmış oldukları çadırları görebileceğiniz internet sitemizde kıl çadır modellerini inceleyerek istediğiniz kıl çadır modeline sahip olabilirsiniz.

Filiz Dokumacılık

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

Kıl Çadır | Kıl Çadırı imalatı

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin:
filizdokumacilik (@) hotmail.com
+90 533.344.7082
Whatsapp
Hemen Ara